Arkadaşlarla Yapılabilecek Eğlenceli Etkinlik Fikirleri

Arkadaşlarla Yapılabilecek Eğlenceli Etkinlik Fikirleri
Arkadaşınızla her zaman takıldığınız kahve evinde oturup, hayatlarınızın gündeminden konuşmak müthiş keyifli, buna eminiz. Ancak planlanabilecek farklı bir gün, arkadaşlığınıza daha eğlenceli  bir boyut katabilir. Sizin ve arkadaşınızın “eğlence” anlayışı büyük olasılıkla benzerdir. Ne demişler “bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim…” O halde aşağıdaki fikirlerden favorinizi seçin ve arkadaşınızla paylaşın. En kısa zamanda da etkinliğinizi hayata geçirin…

1.       Macera Parkurları

Giderek artan talep üzerine, dışarısı maceralı bir gün geçirebileceğiniz mekanlarla dolu. Tırmanmak, çok yükseklerden kendini gökyüzüne bırakmak, hızlı trenler, stres attıracak uygulamalar… Tüm bunların tadını arkadaşlarınızla çıkarmayacaksınız da kiminle çıkaracaksınız? Poligonlar, parkurlar, macera parkları, tema parklar sizleri bekliyor.  Size de Düşünmen Yeter’ in Macera Dolu Etkinlik Paketleri’ ne göz atarak gününüzü planlamak kalıyor.

2.       Karaoke

Arkadaşlarınızla bağıra çağıra söylediğiniz favori şarkılarınızı bu sefer  karaokede söylemeye ne dersiniz? Hele de kendi aranızda ufak çaplı bir müzik yarışması düzenlerseniz, ortaya birbirinden komik anlar çıkacağına eminiz.

3.       Çömlek Atölyesi

Daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir şeyi ilk kez arkadaşınızla denemenin keyfi ve komedisi bir ayrı olur. Çömlek atölyesi sadece bir örnek, Düşünmen Yeter’ in Atölye Etkinlikleri’ ne göz atın, fikirler edinin. Atölye hakkında kazandığınız bilgiler de yanınıza kar kalsın J

4.       Sinema Gösterimi

Arkadaşlarınızla evde sinema gösterimine ne dersiniz? Film, popcorn, içecekler ve sinema atmosferi hazırsa herkesi davet etmenin vakti gelmiş demektir. Film seçerken herkesin hoşlanacağı bir film olmasına dikkat edin. Hepinizin ilk kez izlediği bir film olması film gecenize heyecan katacaktır.   

5.       Spor

Siz de spor salonuna bir hevesle yazılıp, kısa sürede salonun adresini unutanlardansanız, bu maddemiz sizin için. Sevgili dostunuzla birbirinizi motive edip, aynı spor salonuna kaydolabilirsiniz. Böylece taraflardan biri sporu asmak istediğinde, diğerinin ikna etme gücü devreye girecektir.

6.       Masaj

Gerek birlikte yapılacak bir etkinlik gerekse bir hediye olarak masaj oldukça popüler. Güzel bir salondaki masaj ve spa uygulamalarıyla, arkadaşınızla hafifliğin tadına varabilirsiniz.