Her Gün "Seni Seviyorum" Demenin Farklı Yolları

Her Gün "Seni Seviyorum" Demenin Farklı Yolları

Sadece romantik ilişki içinde olduğumuz partnerlerimiz değil; hayatımızda önemli yere sahip olan aile bireylerimiz, arkadaşlarımız, onlar hakkında neler hissettiğimizi bilmeyi hak ediyorlar. Duygularımızı ifade etmek, belki de onların tam da buna ihtiyacı olduğu bir zamanda herkese iyi gelecektir. Çoğumuz duygularımızdan emin olduğumuz halde, bu duyguları nasıl ortaya koyacağımızı bilemeyiz. Unutmayın ki, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de, tertemiz sevginizi onlara doğru ifade etmektir. Sizinle sevgiyi doğru ifade etmek için birkaç anahtar ipucu paylaşmak isteriz.

  • Sevdiklerinizin size armağan ettiği bir eşyayı kullanmak, beraber izlediğiniz bir filmin afişini görmek, en son beraber yemek yediğiniz restoranın önünden geçmek, tüm bunların, size onları hatırlattığını belirtin. Belki bir mesaj atarak veya fotoğraf paylaşarak, birlikte geçirdiğiniz zamanları özlediğinizi ve önemsediğinizi paylaşabilirsiniz. Sevdiklerinizin bunu duymak isteyeceğine eminiz.


  • Sevdiklerinize, onlar için yapabileceğiniz bir şey olup olmadığını sormak en önemli noktalardan biri. Evlilik arefesindeki arkadaşınız, iş yükü fazlalaşan kız kardeşiniz, toplantıya hazırlanan iş arkadaşınız, aile yemeği için hummalı çalışmalar içindeki büyükanneniz… Belki de siz sorana kadar yardıma ihtiyaçları olduğunun farkında bile olmayacaklar. Ancak sizin bu nazik jestiniz karşısında daha güvende ve huzurlu hissedeceğine eminiz.


  • El yapımı bir hediye, güzel bir yemek organizasyonu, kendi ellerinizle yaptığınız mis kokulu bir kek, duygularınızı anlattığınız bir tebrik kartı… Hediye satın almanın ötesinde, sevdiklerinize kendi emeğinizle hazırladığınız bir şeyler sunarak, onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.


  • Her konuda onlara olan inancınızı göstererek, destekleyici tarafınızı ortaya çıkarın. İş görüşmesine hazırlanan arkadaşınız, yurt dışına eğitim görmeye gidecek kardeşiniz, boşanma evresindeki akrabanız… İnsanların en çok desteğe ihtiyaç duydukları bu gibi durumlarda, onlara güveninizin sonsuz olduğunu ve birbirinize bir telefon kadar yakın olduğunuzu hissettirin.