Hakkımızda

Temelleri İstanbul’ da atılmış olan Düşünmen Yeter, müşterilerine benzersiz deneyimler yaratmak üzere yola çıkmış; tasarım, organizasyon ve koordinasyon yoluyla, projelerini hayata geçirmektedir. Ömür boyu hatırlanacak anılar yaratma konusunda, kendine özgü bir vizyon geliştirmiştir. Düşünmen Yeter’ i oluşturan sihirli formül; bir parça kişisel dokunuş, biraz yaratıcılık ve tabii ki hayatlarımızı güzelleştiren sürprizler…

ÖZEL ETKİNLİKLERİNİZİ PLANLARKEN DÜŞÜNMEN YETER'İ TERCİH ETMELİSİNİZ ÇÜNKÜ;

Stresinizi Azaltır
Gerek kurumsal gerekse bireysel özel etkinlikler, yüksek beklentiler yaratabilir. Bu sebeple de üzerinizde büyük bir baskı oluşabilir. Gününüzü kusursuz kılmak için gereken tüm detayları sizin yerinize düşünen Düşünmen Yeter sayesinde size sadece, mükemmel bir günün sonunda rahat bir nefes almak kalıyor.

Zaman Tasarrufu Sağlar
“İstediğim tam da bu!” diyebileceğiniz bir fikir yaratmak, bu fikri hayata geçirmek ve kusursuz yürütebilmek için gereken zamanı bir düşünün. Tüm rezervasyonların yapılması, en uygun fiyatı bulmak için yapılan onlarca telefon görüşmesi, ulaşım ağının belirlenmesi, aklınızda beliren sorular için gönderilen e-postalar… Düşünmen Yeter’ in her şeyi önceden planladığı, sizin ise sadece kişisel zevklerinize uygun son dokunuşları yapmanız gereken sistemine dahil olun, gerisini düşünmeyin.

Sürprizinizi Saklı Tutar
Özel gününüzün adına yakışır bir kutlama yapmak istiyorsanız, belki de günler öncesinden planlamaya başlamanız, aynı zamanda da tüm planı gizli tutmanız gerekir. Özellikle konu evlilik teklifiyse… Birçok farklı satıcıyla iletişim kuruyor ve planlama aşamasında farklı yerlerden fiyat teklifleri alıyorsanız, sürprizinizi gizli tutmak çok zor olacaktır. Ancak Düşünmen Yeter ile hayata geçireceğiniz tüm etkinlik detayları sadece sizin ve Düşünmen Yeter’ in arasında kalacaktır. Kafanıza takılan her türlü soruda tek muhatabınız Düşünmen Yeter olacaktır.

Farklı Kaynaklar Sunar
Düşünmen Yeter her geçen gün bünyesindeki restoran ve konaklama seçeneklerini artırmaya devam etmektedir. Gerek ulaşım seçenekleri, gerekse farklı ek hizmetlerle ise alanında fark yaratmayı hedeflemektedir. Size benzersiz bir deneyim yaşatmak üzere yola çıkan Düşünmen Yeter Ekibi, her zevke, her bütçeye uygun özel gün etkinlikleri tasarlamakta, ve bu etkinlikleri büyük bir zevkle koordine etmektedir.